Joakim Linder. Ägare, grundare och EAM-konsult på Xcellent Enterprise Asset Management.

Joakim Linder

Founder and EAM-consultant 

joakim.linder@xeam.se

070–304 55 39

Erik Andersson. Ägare, grundare och EAM-konsult på Xcellent Enterprise Asset Management.

Erik Andersson

Founder and EAM-consultant 

erik.andersson@xeam.se

070–673 36 33

Johan Örn. Ägare, grundare och EAM-konsult på Xcellent Enterprise Asset Management

Johan Örn

Founder and EAM-consultant 

johan.orn@xeam.se

070–304 34 52

Cecilia Karlsson. EAM-konsult på Xcellent Enterprise Asset Management.

Cecilia Karlsson

EAM-consultant 

cecilia.karlsson@xeam.se

Mikael Franson. EAM-konsult på Xcellent Enterprise Asset Management.

Mikael Franson

EAM-consultant 

mikael.franson@xeam.se

Johan Fivelstedt. EAM-konsult på Xcellent Enterprise Asset Management.

Johan Fivelstedt

EAM-consultant 

johan.fivelstedt@xeam.se

Sofia Eriksson. EAM-konsult på Xcellent Enterprise Asset Management.

Sofia Eriksson

EAM-consultant 

sofia.eriksson@xeam.se

Erik Strandberg. EAM-konsult på Xcellent Enterprise Asset Management

Erik Strandberg

EAM-consultant 

erik.strandberg@xeam.se

Daniel Odervång. EAM-konsult på Xcellent Enterprise Asset Management.

Daniel Odervång

EAM-consultant 

daniel.odervang@xeam.se

Niklas Östelius. EAM-konsult på Xcellent Enterprise Asset Management.

Niklas Östelius

EAM-consultant 

niklas.ostelius@xeam.se

Per Linder. Ordförande på Xcellent Enterprise Asset Management.

Per Linder

Chairman

per.linder@xeam.se 

+44 77 103 01 101

Sofia Sjöberg. EAM-konsult på Xcellent Enterprise Asset Management.

Sofia Sjöberg

EAM-consultant 

sofia.sjoberg@xeam.se

Find us

You will find us on Ågatan 31, Linköping