Joakim Linder. Ägare, grundare och EAM-konsult på Xcellent Enterprise Asset Management.

Joakim Linder
Grundare och EAM-konsult

joakim.linder@xeam.se
070–304 55 39

Erik Andersson. Ägare, grundare och EAM-konsult på Xcellent Enterprise Asset Management.

Erik Andersson
Grundare och EAM-konsult

erik.andersson@xeam.se
070–673 36 33

Johan Örn. Ägare, grundare och EAM-konsult på Xcellent Enterprise Asset Management

Johan Örn
Grundare och EAM-konsult

johan.orn@xeam.se
070–304 34 52

Cecilia Karlsson. EAM-konsult på Xcellent Enterprise Asset Management.

Cecilia Karlsson
EAM-konsult

cecilia.karlsson@xeam.se

Mikael Franson. EAM-konsult på Xcellent Enterprise Asset Management.

Mikael Franson
EAM-konsult

mikael.franson@xeam.se

Johan Fivelstedt. EAM-konsult på Xcellent Enterprise Asset Management.

Johan Fivelstedt
EAM-konsult

johan.fivelstedt@xeam.se

Niklas Östelius. EAM-konsult på Xcellent Enterprise Asset Management.

Niklas Östelius
EAM-konsult

niklas.ostelius@xeam.se

Per Linder. Ordförande på Xcellent Enterprise Asset Management.

Per Linder
Ordförande

per.linder@xeam.se
+44 77 103 01 101

HITTA HIT

Vi finns på Ågatan 31 i centrala Linköping.