Joakim Linder. Ägare, grundare och EAM-konsult på Xcellent Enterprise Asset Management.

Joakim Linder

Konsult

joakim.linder@xeam.se

070–304 55 39

Linköping

Erik Andersson. Ägare, grundare och EAM-konsult på Xcellent Enterprise Asset Management.

Erik Andersson

Konsult

erik.andersson@xeam.se

070–673 36 33

Linköping

Johan Örn. Ägare, grundare och EAM-konsult på Xcellent Enterprise Asset Management

Johan Örn

Konsult

johan.orn@xeam.se

070–304 34 52

Linköping

Daniel Odervång. EAM-konsult på Xcellent Enterprise Asset Management.

Daniel Odervång

Konsult

daniel.odervang@xeam.se

070–304 15 44

Stockholm

Mikael Franson. EAM-konsult på Xcellent Enterprise Asset Management.

Mikael Franson

Konsult

mikael.franson@xeam.se

Johan Fivelstedt. EAM-konsult på Xcellent Enterprise Asset Management.

Johan Fivelstedt

Konsult

johan.fivelstedt@xeam.se

Sofia Eriksson. EAM-konsult på Xcellent Enterprise Asset Management.

Sofia Eriksson

Konsult

sofia.eriksson@xeam.se

Erik Strandberg. EAM-konsult på Xcellent Enterprise Asset Management

Erik Strandberg

Konsult

erik.strandberg@xeam.se

Cecilia Karlsson. EAM-konsult på Xcellent Enterprise Asset Management.

Cecilia Karlsson

Konsult

cecilia.karlsson@xeam.se

Niklas Östelius. EAM-konsult på Xcellent Enterprise Asset Management.

Niklas Östelius

Konsult

niklas.ostelius@xeam.se

Per Linder. Ordförande på Xcellent Enterprise Asset Management.

Per Linder

Ordförande

per.linder@xeam.se 

+44 77 103 01 101

Sofia Sjöberg. EAM-konsult på Xcellent Enterprise Asset Management.

Sofia Sjöberg

Konsult

sofia.sjoberg@xeam.se

Hitta till oss

Ni finner oss på Ågatan 31, Linköping och Vretenvägen 13B, Solna